0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Spain La Liga
Real Madrid
۰
۰
Valencia CF
inprogress
۲۳:۳۰
  Italy Coppa Italia
Juventus FC
۰
۰
SS Lazio
inprogress
۲۳:۳۰
  Iran Persian Gulf Pro League
Mes Kerman FC
۲
۳
Esteghlal Tehran
Finished
۱۷:۰۰
Mes Rafsanjan
۰
۰
Zob Ahan
Finished
۱۵:۰۰
Paykan
۰
۰
Naft Masjed Soleyman
Finished
۱۵:۰۰
Sanat Naft
۰
۱
Havadar SC
Finished
۱۷:۰۰
  Turkey Super Lig
Adana Demirspor
۱
۱
Fenerbahce SK
Finished
۲۰:۳۰
Kayserispor
۱
۰
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۱۷:۳۰
Konyaspor
۰
۱
Istanbulspor AS
Finished
۱۷:۳۰
  Saudi Arabia Profesional League
Al-Baten
۰
۱
Al Taawon Buraidah
Finished
۱۸:۳۰
Abha
۲
۰
Al-Khaleej
Finished
۱۶:۳۰
Al Shabab Riyadh
۲
۱
Dhamk
Finished
۱۸:۳۰
  Saudi Arabia Division 1
Al Ahli Jeddah
۱
۴
Al Akhdoud
Finished
۱۹:۳۰
Al-Quadisiya
۱
۲
Najran SC
Finished
۱۵:۵۵
Al Jabalain
۱
۲
Al Faisaly Harmah
Finished
۱۶:۲۵
  Brazil Gaucho 1
Internacional RS
۱
۰
Ypiranga RS
inprogress
۲۳:۰۰
Aimore
۰
۱
Sao Jose EC RS
Finished
۰۱:۳۰
Esportivo Bento RS
۰
۲
Gremio RS
Finished
۰۲:۳۰
Brasil de Pelotas
۰
۰
SER Caxias
Finished
۰۴:۰۰
  Cyprus 1. Division
AEL Limassol
۲
۱
Akritas Chlorakas
Finished
۲۰:۳۰
Anorthosis Famagusta
۴
۱
Omonia FC Nicosia
Finished
۲۰:۳۰
  India I-League
Rajasthan United
۲
۳
Sudeva Delhi FC
Finished
۱۴:۳۰
  Indonesia Liga 1
Dewa United FC
۱
۱
Madura FC
Finished
۱۱:۳۰
PS TIRA-Persikabo
۱
۱
Persita Tangerang
Finished
۱۱:۳۰
Persis Solo
۱
۳
Bhayangkara Surabaya United
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Campeonato Capixaba
Vitoria ES
۲
۱
Vilavelhense ES
Finished
۲۱:۳۰
Real Noroeste Capixaba FC
۰
۱
Desportivo Ferroviaria
Finished
۰۲:۳۰
  Belgium Beker van Belgie
Zulte-Waregem
۱
۱
KV Mechelen
inprogress
۲۳:۱۵
  Tunisia Ligue 1, Group A
Esperance Tunis
۴
۰
Bizertin
Finished
۱۶:۳۰
CS Sfaxien
۰
۱
US Tataouine
Finished
۱۶:۳۰
Stade Tunisien
۰
۱
ES Sahel
Interrupted
۱۶:۳۰
ES Hammam Sousse
۲
۰
CS Chebba
Finished
۱۶:۳۰
  World Friendly Club Matches
FK Bodo Glimt
۳
۴
Viborg FF
Finished
۱۸:۳۰
VFB Ginsheim
۰
۴
SC Viktoria Griesheim
Finished
۲۲:۰۰
SV Schlebusch
۰
۳
SSG Bergisch Gladbach
Finished
۲۲:۰۰
Middelfart
۴
۰
Tarup-Paarup IF
Finished
۲۰:۳۰
USV Gnas
۲
۴
Bad Gleichenberg
Finished
۲۱:۰۰
FC Mauerwerk
۰
۰
Klingenbach
Finished
۲۱:۳۰
NS Mura
۱
۲
SC Dnipro-1
Finished
۱۷:۳۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۰
۰
Brentford B
inprogress
۲۲:۳۰
BK Hacken
۲
۲
Odds Ballklubb
Finished
۱۹:۰۰
FK Buducnost Podgorica
۱
۲
Metalac GM
Finished
۱۶:۳۰
Ostersunds FK
۰
۲
Koge
Finished
۱۵:۳۰
Aucas
۱
۴
LDU Quito
Finished
۰۳:۳۰
FC Rostov
۰
۱
FK Spartak Moscow
Finished
۲۰:۰۰
SV Wachtberg 1922
۱
۳
Fortuna Koln II
Finished
۲۲:۰۰
FK Prva Iskra Baric
۱
۳
Karlovac
Finished
۱۳:۳۰
FK Tikves Kavadarci
۲
۱
FK Kozuf Gevgelija
Finished
۱۶:۳۰
Rudar Prijedor
۰
۱
FK Rudar Plevlja
Finished
۱۷:۳۰
  Albania Cup
KF Tirana
۱
۰
KS Lushnja
Finished
۱۵:۳۰
KS Kastrioti Kruje
۰
۰
Dinamo Tirana
Finished
۱۵:۳۰
KS Kukesi
۵
۰
Apolonia Fier
Finished
۱۵:۳۰
KF Egnatia
۱
۱
KF Skenderbeu Korce
Finished
۱۵:۳۰
KF Laci
۲
۱
Tomori Berat
Finished
۱۵:۳۰
KF Partizani Tirana
۳
۰
KS Korabi
Finished
۱۵:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Shorta
۱
۰
Al-Najaf
Finished
۱۷:۳۰
  Wales Women Premier League
Abergavenny (W)
۱
۰
Pontypridd Town (W)
inprogress
۲۳:۱۵
  Bahrain King of Bahrain Cup
Manama
۲
۱
Sitra
Finished
۱۷:۰۰
Al-Hala
۲
۱
Al Hidd
Finished
۲۰:۳۰
  Brazil Carioca 1
Botafogo RJ
۰
۰
Nova Iguacu FC
Finished
۰۱:۳۰
CR Flamengo RJ
۱
۰
Boavista SC/RJ
Finished
۰۳:۴۰
Madureira Rio Janeiro
۱
۱
Portuguesa RJ
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Goiano 1
Vila Nova GO
۰
۰
Gremio Anapolis
Finished
۰۲:۰۰
Anapolis FC
۴
۰
Goiania
Finished
۰۳:۰۰
AA Aparecidense
۲
۱
Morrinhos
Finished
۰۳:۰۰
  El Salvador Primera Division
CD Aguila
۲
۱
AD Isidro Metapan
Finished
۰۰:۳۰
CD Atletico Marte
۲
۴
C.D. FAS
Finished
۰۱:۰۰
Jocoro FC
۰
۳
Alianza FC
Finished
۰۰:۳۰
CD Luis Angel Firpo
۳
۱
CD Platense Zacatecoluca
Finished
۰۱:۰۰
Once Deportivo de Ahuachapan
۰
۰
CD Dragon
Finished
۰۱:۰۰
CD Chalatenango
۲
۱
Santa Tecla FC
Finished
۰۱:۰۰
  Mexico LIGA MX
CF Atlas Guadalajara
۰
۰
Deportivo Toluca FC
Finished
۰۵:۳۵
  Israel Liga Bet South
Maccabi Stars Ramla
۱
۳
MS Jerusalem
Finished
۲۲:۰۰
AC Hamachtesh Givataim
۰
۱
Ironi Beit Dagan
Finished
۲۲:۰۰
Hapoel Kafr Qasim Shouaa
۰
۰
Hapoel Ganey Tikva
inprogress
۲۰:۰۰
MS Hapoel Lod
۶
۲
Hapoel Ramat Yisrael F.C.
Finished
۲۰:۳۰
  India Indian Super League
Chennaiyin FC
۲
۲
Odisha
Finished
۱۷:۳۰
  Guatemala Segunda Division
Deportivo Palencia FC
۱
۰
AFF Guatemala
Finished
۰۰:۳۰
Pajapita
۳
۱
Sija
Finished
۰۰:۳۰
  Tunisia Ligue 1, Group B
AS Slimane
۱
۱
ES Metlaoui
Finished
۱۶:۳۰
Rejiche
۱
۴
Olympique Beja
Finished
۱۶:۳۰
Us Ben Guerdane
۱
۱
Club Africain
Finished
۱۶:۳۰
Etoile Olympique Sidi Bouzid
۰
۰
US Monastir
Finished
۱۶:۳۰
  Ireland Leinster Senior League
Maynooth University FC
۰
۰
Bangor Celtic FC
inprogress
۲۳:۱۵
Glebe North FC
۰
۰
Lucan United
inprogress
۲۳:۱۵
  Honduras Liga Nacional
CD Real Sociedad
۳
۲
CD Honduras Progreso
Finished
۰۱:۰۰
Lobos UPNFM
۱
۰
CD Victoria
Finished
۰۲:۳۰
Motagua
۰
۱
Olancho FC
Finished
۰۴:۳۰
Vida
۰
۲
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۵:۰۰
  Guatemala Liga Nacional
Deportivo Mixco
۰
۱
Club Xelaju
Finished
۰۱:۳۰
CSD Comunicaciones
۱
۰
Coban Imperial
Finished
۰۴:۳۰
Antigua Guatemala
۶
۱
Achuapa FC
Finished
۰۲:۳۰
  England Professional Development League
Coventry City U21
۱
۲
Hull City U21
Finished
۱۷:۳۰
  Iceland Reykjavik Cup
Vikingur Reykjavik
۱
۲
Fram Reykjavik
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Paulista Serie A2
Oeste Itapolis
۰
۲
CA Linense
Finished
۰۱:۳۰
Novorizontino SP
۳
۰
AA Ponte Preta
Finished
۰۱:۳۰
EC Taubaté
۰
۱
Noroeste SP
Finished
۰۲:۳۰
Portuguesa Santista SP
۳
۲
Velo Clube SP
Finished
۰۲:۳۰
Comercial SP
۲
۰
EC Lemense SP
Finished
۰۲:۳۰
  Mexico Copa Conecta
Deportiva Venados FC II
۱
۳
Inter Playa del Carmen
Finished
۰۰:۳۰
Poza Rica
۲
۱
Montaneses FC
Finished
۰۲:۳۰
Diablos Tesistan
۰
۱
Chihuahua FC 2
Finished
۰۱:۳۰
Club Calor
۱
۰
Atletico Saltillo
Finished
۰۵:۳۰
  Ghana 1. Division
Pacific Heroes FC
۳
۴
Sefwi All Stars FC
Finished
۱۸:۳۰
  Israel Liga Bet North
Hapoel Ironi Safed
۰
۰
Hapoel Bnei Bi'ina
Finished
۲۱:۰۰
Rubi Shapira
۱
۱
Ironi Bnei Kabul
Finished
۲۰:۰۰
MS Shefaram
۰
۰
Maccabi Bnei Jadida
inprogress
۲۱:۰۰
  Brazil Piauiense
Fluminense EC PI
۲
۱
AE Altos
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Potiguar 1st Division
ABC Futebol Clube
۶
۰
Globo FC
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Pernambucano 1
Central SC
۲
۱
Ibis SC
Finished
۰۱:۳۰
Caruaru City FC
۰
۲
Salgueiro
Finished
۰۱:۳۰
Petrolina SFC
۰
۰
Santa Cruz FC
Finished
۰۲:۳۰
Sport Club do Recife
۴
۱
Afogados da Ingazeira
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Matogrossense
Cuiaba
۳
۰
Sport Sinop
Finished
۰۲:۳۰
Academia FC
۰
۱
CE Dom Bosco
Finished
۰۳:۳۰
Luverdense
۲
۳
Uniao Rondonopolis MT
Finished
۰۲:۳۰
CEO Varzeagrandense
۱
۱
Nova Mutum EC
Finished
۰۳:۰۰
  Brazil Cearense 1
Fortaleza CE
۶
۱
FC Atletico Cearense
Finished
۰۳:۱۵
Caucaia
۵
۰
Guarani EC CE
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Baiano 1
Barcelona Ilheus BA
۱
۲
EC Bahia
Finished
۰۴:۰۰
Alagoinhas Atletico Clube
۰
۰
Itabuna BA
Finished
۰۱:۴۵
  Argentina Liga Profesional Reserve
Barracas Central Reserves
۰
۰
CA Sarmiento Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Colon Reserves
۱
۰
Godoy Cruz Reserves
Finished
۱۵:۳۰
CA Platense Reserves
۲
۲
CA Independiente Reserves
Finished
۱۵:۳۰
  Israel Liga Alef South
Maccabi Herzliya
۱
۰
Maccabi Ashdod
Finished
۱۸:۳۰
Beitar Tel Aviv Bat Yam
۰
۲
Shimshon Tel Aviv
Finished
۲۰:۳۰
Hapoel Bikat HaYarden
۰
۲
Hapoel Kfar Shelem
Finished
۱۵:۱۵
  Argentina Copa Argentina
Defensa y Justicia
۳
۲
CA Ituzaingo
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Huracan
۴
۱
Yupanqui
Finished
۰۴:۰۰
  Portugal Primeira Liga
Sporting Clube de Portugal
۵
۰
SC Braga
Finished
۰۰:۴۵
  Brazil Maranhense
Pinheiro AC
۲
۰
Moto Club
Finished
۰۰:۳۰
Sampaio Correa-MA
۵
۰
Sao Jose MA
Finished
۰۲:۴۵
  Guatemala Reserve League
Deportivo Iztapa Reserves
۱
۱
CSD Municipal Reserves
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Paranaense 1
Atletico Paranaense
۵
۰
Azuriz
Finished
۰۱:۴۵
Operario PR
۲
۱
Aruko Sports Brasil
Finished
۰۴:۰۰
Maringa PR
۴
۲
FC Cascavel
Finished
۰۴:۰۰
  Mexico Liga de Expansion
CA La Paz
۱
۲
Cimarrones de Sonora
Finished
۰۶:۳۵
Venados Merida FC
۰
۱
Raya2 Expansion
Finished
۰۴:۳۵
Coyotes de Tlaxcala
۳
۱
Alebrijes Oaxaca
Finished
۰۲:۳۰
  World Friendly International Matches U19
Israel U19
۲
۰
Hungary U19
Finished
۱۳:۳۰
Cyprus U19
۲
۰
Romania U19
Finished
۱۶:۰۰
  Saudi Arabia U19 League
Al Ahli Jeddah U19
۰
۰
Al Shabab Riyadh U19
Finished
۱۶:۴۰
Al Ittifaq Dammam U19
۱
۱
Al Taawon Buraidah U19
Finished
۱۵:۵۵
  Togo Premier Division
AS OTR
۰
۰
Entente II
Finished
۱۸:۳۰
AS Togo Port
۰
۰
Gbohloesu
Finished
۱۸:۳۰
  Seychelles Premier League
Real Maldive FC
۰
۲
LMS United
Finished
۱۷:۳۰
  Israel Ligat-Al Women
Maccabi Emek Hefer (W)
۱
۱
FC Ramat Hasharon (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Hapoel Beer Sheva (W)
۱
۴
Hapoel Petah Tikva (W)
Finished
۲۰:۳۰
Kiryat Gat SC (W)
۲
۰
Hapoel Jerusalem (W)
Finished
۲۰:۳۰
AS Tel Aviv University (W)
۰
۰
Maccabi Kishronot Hadera (W)
Finished
۲۰:۳۰
  Scotland Reserve Cup
Queen of the South Reserves
۱
۰
Motherwell Reserves
inprogress
۲۳:۱۵
  Brazil Paulista Serie A3
Marilia SP
۰
۰
GO Audax SP
Finished
۰۲:۳۰
Barretos SP
۳
۱
Sao Jose SP
Finished
۰۲:۳۰
RB Brasil SP
۱
۱
Bandeirante EC SP
Finished
۰۰:۳۰
Capivariano SP
۲
۱
Uniao Suzano Ac Sp
Finished
۰۱:۳۰
  Gambia Division 2
Tallinding United
۱
۱
Gambia Ports Authority
Finished
۱۹:۳۰
TMT FA
۳
۰
Elite United
Finished
۱۹:۳۰
Kuteh Jumbulu
۰
۱
BST Galaxy
Finished
۱۹:۳۰
  Indonesia Liga 3
Persimuba Musi Banyuasin
۱
۰
Arsenio Arkan FC
Finished
۱۰:۰۰
  Egypt Division 2
La Viena FC
۰
۰
El Minya
Finished
۱۶:۳۰
Kema Aswan
۰
۰
Al Madina Al Monawara SC
inprogress
۱۶:۳۰
MS Tamiya Youth Center
۰
۱
Al Nasr Taaden
Finished
۱۶:۳۰
El Gounah
۱
۰
Aluminium Nag Hammadi
Finished
۱۶:۳۰
Shoban Moslemen Qena
۰
۰
Fayoum FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Alagoano
CS Esportiva AL
۱
۱
Murici
Finished
۰۲:۳۰
  Uruguay Amateur Cup
Colonia Interior
۱
۱
San Jose Capital
Finished
۰۴:۳۰
Canelones Capital
۳
۱
Florida Capital
Finished
۰۴:۱۵
Lavalleja Capital
۲
۰
Canelones Interior
Finished
۰۳:۴۵
Maldonado Capital
۱
۴
Maldonado Interior
Finished
۰۴:۰۰
San Jose Interior
۳
۳
Colonia Capital
Finished
۰۴:۳۰
Rio Negro Interior
۰
۳
Soriano Capital
Finished
۰۴:۴۵
Rocha Capital
۰
۰
Cerro Largo Capital
Finished
۰۴:۳۰
  Syria Division 2
Khattab
۰
۱
Efrin SC
Finished
۱۴:۳۰
Morek
۱
۰
Al Jihad Misrata SC
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Campeonato Paraibano
Centro Sportivo Paraibano
۱
۱
Campinense Clube
Finished
۰۳:۰۰
  Italy Serie C, Group C
Gelbison Cilento SSD
۰
۰
Audace Cerignola
Finished
۱۷:۰۰
AC Monopoli
۱
۰
AZ Picerno ASD
Finished
۱۷:۳۰
  Ghana Premier League
Accra Lions
۳
۰
Great Olympics
Finished
۱۸:۳۰
Karela
۱
۰
Asante Kotoko
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Paulista Serie A1
Mirassol FC
۰
۲
Palmeiras
Finished
۰۴:۰۵
  Nicaragua Nicaragua Cup
Deportivo Walter Ferreti
۱
۰
Real Esteli FC
Finished
۰۴:۳۰
  Bangladesh Championship League
Wari Club
۲
۰
Uttara FC
Finished
۱۲:۳۰
  Qatar League 2
Al Bidda SC
۰
۱
Al Kharitiyath
Finished
۱۸:۳۰
Al Mesaimeer SC
۰
۴
Al-Khor
Finished
۱۸:۳۰
  Mexico U20 League
Atletico San Luis U20
۳
۱
Puebla U20
Finished
۱۸:۳۰
  Mali League Women
AS Mande (W)
۲
۰
Amazones C5 (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Liberia First Division
Freeport
۱
۳
Cece United
Finished
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید