0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Italy Serie A
Atalanta Bergamo
-
-
AC Fiorentina
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Sassuolo
۵
۰
Salernitana
Finished
۱۶:۳۰
Sampdoria
۰
۳
SSD Monza 1912
Finished
۱۶:۳۰
Lecce
۱
۱
Cremonese
Finished
۱۶:۳۰
SS Lazio
۴
۰
Spezia
Finished
۱۴:۰۰
  Spain La Liga
Celta de Vigo
۱
۰
Real Betis
inprogress
۱۷:۴۵
RCD Espanyol
۲
۲
Valencia CF
Finished
۱۵:۳۰
  France Ligue 1
AS Monaco
-
-
FC Nantes
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۵
FC Lorient
۲
۱
OSC Lille
Finished
۱۴:۳۰
FC Toulouse
۴
۲
Montpellier HSC
inprogress
۱۶:۳۰
ES Troyes AC
۲
۲
Stade de Reims
Finished
۱۶:۳۰
A.J. Auxerre
۱
۱
Stade Brestois 29
Finished
۱۶:۳۰
AC Ajaccio
۱
۳
Clermont
Finished
۱۶:۳۰
  England Premier League
Leeds United
-
-
Aston Villa
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Manchester City
۶
۳
Manchester United
Finished
۱۶:۳۰
  Russia Premier League
FK Zenit St. Petersburg
۲
۱
FC Rostov
inprogress
۱۷:۰۰
Nizhny Novgorod
-
-
FK Spartak Moscow
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Akhmat Grozny
-
-
FK Dinamo Moscow
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Fakel Voronezh
۲
۲
Torpedo Moskva
Finished
۱۴:۳۰
  Saudi Arabia Profesional League
Al Hilal Riyadh
-
-
Al Taawon Buraidah
بازی شروع نشده است
۱۸:۵۰
Al Feiha
-
-
Al Shabab Riyadh
بازی شروع نشده است
۱۸:۵۰
  Denmark Superligaen
FC Copenhagen
-
-
AGF Aarhus
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Midtjylland
۱
۱
Viborg FF
Finished
۱۵:۳۰
Brondby I.F.
۲
۱
Lyngby BK
inprogress
۱۷:۳۰
Silkeborg IF
۲
۱
AC Horsens
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Serie A
Corinthians Paulista
۲
۰
Cuiaba
Finished
۰۳:۳۰
Atletico Paranaense
۲
۰
EC Juventude
Finished
۰۱:۳۰
Goias EC
۰
۱
Fortaleza EC
Finished
۰۱:۳۰
CR Flamengo RJ
۴
۱
Bragantino Red Bull
Finished
۰۱:۳۰
Avai
۱
۲
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۱:۳۰
  Netherlands Eredivisie
NEC Nijmegen
۱
۱
Feyenoord Rotterdam
Finished
۱۶:۰۰
RKC Waalwijk
۱
۰
Sparta Rotterdam
inprogress
۱۸:۱۵
Fortuna Sittard
۲
۰
FC Volendam
Finished
۱۳:۴۵
Excelsior Rotterdam
۰
۱
FC Utrecht
Finished
۱۶:۰۰
  Colombia Primera A
Once Caldas
۰
۱
CD Jaguares de Cordoba
Finished
۰۰:۳۵
La Equidad
۱
۰
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۲:۴۰
Rionegro Aguilas Doradas
۱
۲
Deportes Tolima
Finished
۰۴:۴۵
  Japan J3 League
Iwaki SC
۴
۱
Kamatamare Sanuki
Finished
۰۷:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۱
۰
Ehime FC
Finished
۰۷:۳۰
Kataller Toyama
۱
۰
SC Sagamihara
Finished
۰۸:۳۰
FC Gifu
۱
۱
Fukushima United FC
Finished
۰۸:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۴
۰
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۰۸:۳۰
Azul Claro Numazu
۰
۰
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۰۷:۳۰
Imabari FC
۳
۰
Gainare Tottori
Finished
۰۷:۳۰
  Greece Super League
Olympiakos Piraeus FC
۲
۰
PAE APS Atromitos Athens
Finished
۱۶:۳۰
Asteras Tripolis
۲
۰
OFI FC
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil Serie B
Ituano SP
۱
۰
CRB Clube de Regatas Brasil
Finished
۰۱:۰۰
  Germany Bundesliga
Hertha BSC Berlin
۱
۱
TSG 1899 Hoffenheim
inprogress
۱۷:۰۰
FC Schalke 04
-
-
FC Augsburg
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Republic of Korea K-League 1
Jeju United
۱
۲
Gangwon FC
Finished
۰۸:۳۰
Suwon City
۲
۲
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۱:۰۰
  Switzerland Super League
FC Luzern
۱
۱
BSC Young Boys Bern
inprogress
۱۸:۰۰
FC Sion Sitten
۱
۳
FC Winterthur
Finished
۱۵:۴۵
FC Lugano
۰
۰
Servette Geneve FC
inprogress
۱۸:۰۰
  Tanzania Premier League
Simba SC
-
-
Dodoma
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Mtibwa Sugar
۲
۲
Mbeya City
Finished
۱۶:۳۰
  Chile Primera Division
Curico Unido
۱
۰
La Serena
Finished
۰۲:۳۰
Nublense
۰
۰
O'Higgins
inprogress
۱۸:۳۰
Colo Colo
-
-
Universidad Catolica
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  United States MLS
Los Angeles Galaxy
۱
۱
Real Salt Lake
Finished
۰۶:۰۰
FC Cincinnati
۲
۳
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
Montreal Impact
۱
۰
D.C. United (Washington)
Finished
۰۳:۰۰
Vancouver Whitecaps
۲
۰
Austin FC
Finished
۰۵:۳۰
Charlotte
۴
۰
Philadelphia Union
Finished
۰۱:۰۰
Columbus Crew
۲
۱
New York Red Bull
Finished
۰۳:۰۰
San Jose Earthquakes
۲
۰
Minnesota United
Finished
۰۵:۳۰
  Chile Primera B
Copiapo
۰
۱
Rangers de Talca
Finished
۰۰:۰۰
CD Puerto Montt
۲
۱
Santiago Morning
Finished
۰۰:۰۰
  Canada Canadian Premier League
Forge FC
۲
۰
York United FC
Finished
۰۰:۳۰
  United States USL Championship
Miami FC
۱
۰
Memphis 901 FC
Finished
۰۲:۳۰
Indy Eleven
۲
۴
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۲:۳۰
Hartford Athletic
۶
۳
Charleston Battery
Finished
۰۲:۳۰
Pittsburgh Riverhounds
۰
۱
San Antonio FC
Finished
۰۲:۳۰
Rio Grande Valley FC
۰
۱
Louisville City FC
Finished
۰۴:۰۰
Loudoun United FC
۰
۴
Detroit City FC
Finished
۰۲:۰۰
Phoenix Rising
۵
۱
New York Red Bulls II
Finished
۰۶:۰۰
Oakland Roots SC
۲
۱
Birmingham Legion FC
Finished
۰۵:۳۰
Orange County SC
۲
۲
San Diego Loyal
Finished
۰۵:۳۰
  Uruguay Primera Division Clausura
Defensor Sporting
۲
۰
Albion FC
Finished
۰۳:۰۰
Centro Atletico Fenix
۱
۱
Club Nacional de Montevideo
Finished
۰۰:۳۰
Club Atletico River Plate
۰
۰
Deportivo Maldonado
inprogress
۱۷:۳۰
  Japan J2 League
Mito HollyHock
۰
۱
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۰۸:۳۰
Zweigen Kanazawa
۳
۱
Fagiano Okayama
Finished
۰۸:۳۰
Roasso Kumamoto
۱
۲
Blaublitz Akita
Finished
۰۷:۳۰
Renofa Yamaguchi
۲
۲
Grulla Morioka
Finished
۰۸:۳۰
Vegalta Sendai
۰
۲
Tokyo Verdy 1969
Finished
۰۸:۳۰
  Romania Liga II
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
۲
۰
Metaloglobus Bucuresti
Finished
۱۱:۳۰
Otelul Galati
۲
۱
Viitorul Targu Jiu (ACS Sirineasa)
Finished
۱۱:۳۰
FC Brasov
۰
۰
CSM Slatina
Finished
۱۱:۳۰
ASU Politehnica Timisoara
۱
۴
CS Concordia Chiajna
Finished
۱۱:۳۰
  Hungary NB I
Kecskemeti TE
۱
۰
Ferencvarosi TC
inprogress
۱۸:۰۰
  Serbia Super Liga
Mladost Novi Sad
۰
۰
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
inprogress
۱۸:۳۰
Spartak Subotica
۱
۲
FK Radnicki 1923 Kragujevac
Finished
۱۶:۳۰
  Ecuador Serie A
Mushuc Runa
۰
۰
Emelec Guayaquil
Finished
۰۴:۳۰
Club 9 de Octubre
۲
۲
LDU Quito
Finished
۰۲:۱۵
  Uzbekistan Super League
Pakhtakor Tashkent
۰
۱
Nasaf Qarshi
Finished
۱۶:۳۰
PFK Dinamo Samarkand
۱
۱
FC Olimpik Tashkent
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Arsenal de Sarandi
۰
۱
Independiente
Finished
۰۳:۰۰
Banfield
۱
۱
Godoy Cruz
Finished
۰۰:۳۰
  Ukraine Premier League
FC Minaj
۰
۱
Dynamo Kiev
Finished
۱۳:۳۰
Zorya Luhansk
۲
۱
Kryvbas Krivyi
inprogress
۱۷:۳۰
FC Chornomorets Odessa
۱
۲
PFK Oleksandria
Finished
۱۵:۳۰
  Colombia Primera B
Atletico Cali F.C.
۰
۱
Cucuta Deportivo
Finished
۰۲:۴۰
Real Cartagena
۰
۰
Boca Juniors de Cali
Finished
۰۰:۳۰
  Bolivia LFPB
Bolivar
۰
۰
Independiente Petrolero
Finished
۰۳:۰۰
Aurora
۰
۰
Atletico Palmaflor Vinto
Finished
۰۰:۴۵
  Costa Rica Primera Division
CS Herediano
۲
۲
AD San Carlos
Finished
۰۵:۳۰
Puntarenas FC
۲
۱
Santos de Guapiles
Finished
۰۵:۳۰
LD Alajuelense
۴
۳
AD Municipal Grecia
Finished
۰۵:۳۰
  Republic of Korea K3 - League
Gangneung City
۴
۱
Mokpo City
Finished
۰۹:۳۰
Yangju Citizen
۱
۲
Changwon City
Finished
۰۸:۳۰
Busan Transport Corp
۳
۲
Ulsan Citizen
Finished
۰۸:۳۰
  Philippines PFL
Mendiola FC
۰
۴
Stallion FC
Finished
۱۱:۳۰
  Thailand Thai League 1
Chonburi FC
۲
۱
Nong Bua Pitchaya FC
Finished
۱۴:۳۰
Port F.C.
۱
۱
Bangkok United
Finished
۱۴:۳۰
Ratchaburi FC
۱
۰
Lampang FC
Finished
۱۴:۰۰
Buriram United FC
۳
۱
Prachuap FC
Finished
۱۵:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
FC Kaiserslautern
۱
۱
TSV Eintracht Braunschweig
Finished
۱۵:۰۰
Karlsruher SC
۳
۰
FC Nurnberg
Finished
۱۵:۰۰
1.FC Magdeburg
۱
۰
SSV Jahn Regensburg
Finished
۱۵:۰۰
  Turkey Super Lig
Torku Konyaspor
۱
۰
Umraniyespor
inprogress
۱۷:۳۰
Alanyaspor
۱
۱
Giresunspor
Finished
۱۵:۰۰
Sivasspor
۱
۲
Hatayspor
Finished
۱۵:۰۰
  Singapore Premier League
Albirex Niigata Singapore FC
۱
۱
Hougang United FC
Finished
۱۳:۰۰
Balestier Khalsa FC
۵
۳
Lion City Sailors FC
Finished
۱۳:۰۰
  Finland Veikkausliiga
HJK Helsinki
-
-
FC Inter Turku
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Ilves
۲
۳
IFK Mariehamn
Finished
۱۵:۳۰
VPS Vaasan Palloseura
۴
۰
HIFK
Finished
۱۶:۳۰
FC Haka Valkeakoski
۲
۰
Seinäjoen Jalkapallokerho
Finished
۱۶:۳۰
KuPS Kuopio
۳
۲
FC Honka Espoo
Finished
۱۶:۳۰
AC Oulu
۲
۱
FC Lahti
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie B
Benevento
۰
۱
Ascoli
inprogress
۱۷:۴۵
  Belgium First Division A
RSC Anderlecht
۰
۱
Royal Charleroi SC
Finished
۱۵:۰۰
KAA Gent
۰
۱
Cercle Brugge KSV
inprogress
۱۷:۳۰
  United States NWSL
Washington Spirit (W)
۱
۲
Houston Dash (W)
Finished
۰۲:۳۰
Racing Louisville FC (W)
۱
۰
Kansas City Current (W)
Finished
۰۳:۰۰
NJ/NY Gotham FC (W)
۳
۳
Portland Thorns (W)
Finished
۰۱:۳۰
Seattle Reign FC (W)
۳
۰
Orlando Pride SC (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Hong Kong FA Cup
Resources Capital FC
۱
۲
Hong Kong FC
Finished
۱۰:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Gyeongnam FC
۲
۰
Jeonnam Dragons
Finished
۱۰:۳۰
Daejeon Citizen
۲
۲
Gwangju FC
Finished
۰۸:۰۰
  Hong Kong 1st Division
Wing Yee Ft
۱
۰
Eastern District
Finished
۰۹:۰۰
Wong Tai Sin
۰
۱
Central & Western
Finished
۰۹:۰۰
Metro Gallery FC
۰
۱
Hoi King
Finished
۰۹:۰۰
Yuen Long FC
۳
۲
South China FC
Finished
۱۱:۰۰
Kowloon City
۴
۱
Happy Valley
Finished
۱۱:۰۰
Sha Tin
۷
۱
Kwai Tsing
Finished
۱۱:۰۰
  Mexico LIGA MX
CF Rayados de Monterrey
۰
۰
Pachuca CF
Finished
۰۱:۳۵
CF Atlas Guadalajara
۱
۰
Necaxa
Finished
۰۳:۳۵
San Luis
۰
۳
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۱:۳۰
Cruz Azul
۲
۱
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۵:۳۵
  United Arab Emirates Pro League
AL Dhafra
۳
۱
Shabab Al Ahli Dubai
inprogress
۱۶:۴۵
Al Ain
-
-
Ittihad Kalba
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Al Bataeh
۰
۲
Al Wahda
inprogress
۱۶:۴۵
  Cyprus 1. Division
Akritas Chlorakas
-
-
Aris Limmasol
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
APOEL Nicosia FC
-
-
AEL Limassol
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Slovakia Super Liga
SK Slovan Bratislava
-
-
Podbrezova
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
FC Vion Zlate Moravce
-
-
FC Spartak Trnava
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Atletico Malagueno
۰
۰
CD Torreperogil
inprogress
۱۸:۰۰
Real Jaen CF
-
-
Maracena
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
UD Almeria B
۱
۲
Torredonjimeno
Finished
۱۳:۳۰
Marbella FC
۰
۰
Centro de Deportes El Palo
inprogress
۱۸:۳۰
  Moldova Divizia Nationala
FC Sheriff Tiraspol
۰
۰
Sfintul Gheorghe
inprogress
۱۸:۳۰
Dacia Buiucani
۰
۰
CS Petrocub
Finished
۱۵:۳۰
  Romania Liga I
AFC Hermannstadt
۱
۲
Sepsi Sfantu Gheorghe
Finished
۱۳:۳۰
FC Farul Constanta
-
-
FC UTA Arad
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 2
CD Alcoyano
۲
۱
CD Atletico Baleares
Finished
۱۳:۳۰
CD Calahorra
۱
۲
Athletic Bilbao B
Finished
۱۳:۳۰
Eldense
۲
۱
Gimnastic de Tarragona
Finished
۱۳:۳۰
SD Amorebieta
۱
۲
CD Numancia
Finished
۱۳:۳۰
CD La Nucia
۱
۰
Real Union Club de Irun
inprogress
۱۷:۳۰
Castellon
-
-
Osasuna B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Real Sociedad B
-
-
FC Barcelona B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Portugal Taca de Portugal
Gondomar
۲
۳
FC Penafiel
Finished
۱۳:۳۰
SC Angrense
-
-
Nacional Madeira Funchal
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Santarem
۰
۱
CD Mafra
Finished
۱۶:۳۰
ACDR Lamelas
۰
۱
AD Camacha
Finished
۱۳:۳۰
SC Sao Joao Ver
۳
۰
Esperanca de Lagos
Finished
۱۳:۳۰
Sertanense FC
۱
۰
AD Castro Daire
inprogress
۱۷:۳۰
Merelinense FC
۲
۳
Rabo Peixe
inprogress
۱۷:۳۰
Valadares Gaia FC
۲
۰
CD Olivais e Moscavide
inprogress
۱۷:۳۰
Olhanense
۰
۰
Gd Monte Do Trigo
inprogress
۱۷:۳۰
AD Machico
۰
۱
FC Alverca
inprogress
۱۷:۳۰
UD Serra
۰
۴
UD Oliveirense
inprogress
۱۷:۳۰
Pero Pinheiro
۰
۰
FC Ferreiras
inprogress
۱۷:۳۰
Vitoria Setubal
۱
۰
CD Vilar Perdizes
inprogress
۱۷:۳۰
ARS Martinho
۱
۱
Guarda Desportiva
inprogress
۱۷:۳۰
Coruchense
۰
۱
CD Trofense
inprogress
۱۷:۳۰
GD Braganca
۰
۰
Olimpico Montijo
inprogress
۱۷:۳۰
Fafe
۱
۱
Anadia FC
inprogress
۱۷:۳۰
Grupo Sportivo De Loures
۰
۲
Beira Mar
inprogress
۱۷:۳۰
GD Resende
۰
۰
Felgueiras 1932
inprogress
۱۷:۳۰
Vilaverdense FC
۱
۱
Atletico CP
inprogress
۱۷:۳۰
Oriental de Lisboa
۱
۰
Paredes
inprogress
۱۷:۳۰
Sintrense
۲
۱
Real SC Queluz
inprogress
۱۷:۳۰
Oriental Dragon FC
۰
۰
Cfc-Cf Canelas 2010
inprogress
۱۷:۳۰
Vasco da Gama VF do Campo
۰
۱
Imortal DC
inprogress
۱۸:۳۰
Caldas
-
-
Sporting Covilha
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Venezuela Primera Division
Carabobo FC
۰
۲
Zamora FC
Finished
۰۲:۴۵
Monagas SC
۰
۲
Metropolitanos FC
Finished
۰۰:۳۰
  Japan Nadeshiko League Women
Angeviolet Hiroshima (W)
۱
۱
FC Seagulls Yokohama (W)
Finished
۰۷:۳۰
Iga Kunoichi (W)
۱
۲
Setagaya Sfida (W)
Finished
۰۸:۳۰
AS Harima Albion (W)
۳
۰
NGU Nagoya FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Ehime FC (W)
۰
۰
Gunma White Star (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Club Xelaju
۲
۲
Antigua Guatemala
Finished
۰۵:۳۰
CSD Municipal
۱
۱
Achuapa FC
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Mixco
۰
۲
Malacateco
Finished
۰۳:۳۰
  Germany 3.Liga
SV Wehen Wiesbaden
۳
۱
SC Rot-Weiss Essen
Finished
۱۵:۳۰
Viktoria Koln 1904
۱
۲
VfB Oldenburg
Finished
۱۴:۳۰
  Austria Bundesliga
SV Ried
۲
۳
SC Rheindorf Altach
Finished
۱۶:۰۰
TSV Hartberg
۲
۳
Austria Klagenfurt
Finished
۱۶:۰۰
FK Austria Wien
۰
۰
SK Sturm Graz
inprogress
۱۸:۳۰
  Italy Serie C, Group B
ACD Virtus Entella
۰
۰
Imolese Calcio
Finished
۱۶:۰۰
Cesena FC
۲
۰
Recanatese
Finished
۱۶:۰۰
Fiorenzuola
۵
۰
AC Reggiana 1919
Finished
۱۶:۰۰
AC Ancona
۱
۲
Aquila 1902 Montevarchi
Finished
۱۶:۰۰
Rimini Calcio
۳
۰
US Alessandria 1912
Finished
۱۶:۰۰
Carrarese
۰
۲
Gubbio
Finished
۱۶:۰۰
Unione Sportiva Fermana
۰
۰
Olbia Calcio
Finished
۱۶:۰۰
San Donato Tavarnelle
۰
۲
Lucchese Libertas
Finished
۱۶:۰۰
  Croatia HNL
HNK Rijeka
۰
۱
HNK Hajduk Split
Finished
۱۶:۳۰
NK Sibenik
-
-
NK Gorica
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Malta Premier League
Birkirkara FC
۳
۰
Valletta FC
Finished
۱۶:۳۰
Gzira United FC
۱
۰
Pieta Hotspurs FC
inprogress
۱۷:۳۰
FC Balzan
-
-
Hibernians Paola FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
  Germany Oberliga Westfalen
1. FC Gievenbeck
-
-
SV Schermbeck
Finished
۱۶:۳۰
SV Westfalia Rhynern
۱
۰
ASC Dortmund
Finished
۱۶:۳۰
FC Eintracht Rheine
۲
۰
SF Siegen 1899
Finished
۱۶:۳۰
Sportfreunde Lotte
۳
۰
SpVgg Vreden 1921
Finished
۱۶:۳۰
TSG Sprockhovel
۴
۲
Delbrucker Sc
Finished
۱۶:۳۰
FC Gutersloh 2000
۰
۳
SC Preussen Munster II
Finished
۱۶:۳۰
Finnentrop / Bamenohl
۲
۲
TUS Bovinghausen 04
inprogress
۱۷:۰۰
TuS Ennepetal
۱
۱
TuS Erndtebruck
inprogress
۱۷:۰۰
  Portugal Primeira Liga
Rio Ave
۱
۰
Santa Clara
inprogress
۱۸:۰۰
  Czech Republic 1. Liga
FK Teplice
۲
۰
Pardubice
inprogress
۱۷:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۱
۰
FC Zbrojovka Brno
inprogress
۱۷:۳۰
FC Zlin
۰
۱
FC Slovacko
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain LaLiga 2
Alaves
۲
۱
Ponferradina
inprogress
۱۷:۴۵
Leganes
۱
۰
Albacete Balompie
inprogress
۱۷:۴۵
  Georgia Erovnuli Liga
FC Sioni Bolnisi
۱
۱
FC Dinamo Batumi
Finished
۱۵:۰۰
FC Torpedo Kutaisi
۰
۰
Dinamo Tbilisi
Finished
۱۵:۰۰
  Slovenia Prva liga
NK Celje
-
-
Radomlje
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
ND Gorica
۱
۴
NK Maribor
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie C, Group A
F.C. Arzignano Valchiampo
-
-
AC Trento
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Sangiuliano City Nova
-
-
Piacenza Calcio
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
AC Renate
۰
۰
Pordenone
Finished
۱۶:۰۰
Pro Patria
۲
۱
Pro Vercelli
Finished
۱۶:۰۰
Novara
۳
۰
Vicenza
Finished
۱۶:۰۰
Triestina Calcio
۳
۲
Virtus Vecomp Verona
Finished
۱۶:۰۰
Juventus U23
-
-
US Pergolettese
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Mantova
-
-
AC Pro Sesto
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Sweden Allsvenskan
Kalmar FF
-
-
Helsingborgs IF
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Varbergs BoIS FC
۱
۱
BK Hacken
Finished
۱۶:۳۰
IK Sirius FK
-
-
AIK
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
GIF Sundsvall
۱
۳
IFK Norrkoping
Finished
۱۶:۳۰
  Serbia Prva Liga
Metalac GM
-
-
FK Trajal
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Indjija
۲
۱
Jedinstvo Ub
Finished
۱۶:۳۰
Loznica
۰
۰
Zeleznicar Pancevo
Finished
۱۶:۳۰
FK Rad Belgrade
۰
۰
IMT Novi Belgrade
inprogress
۱۸:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Fatsa Belediyespor
۲
۴
Cankaya FK
Finished
۱۵:۰۰
Buyukcekmece Tepecikspor
۰
۰
Sapanca Genclikspor
Finished
۱۶:۰۰
Akhisar Belediye GS
۱
۱
Osmaniyespor FK
Finished
۱۶:۰۰
Arguvan Belediyespor
۱
۱
Efeler 09 FK
Finished
۱۵:۰۰
Kepez Belediye Antalya
۲
۱
Beyoglu Yeni Carsi FK
Finished
۱۵:۳۰
Bursa Yildirim Spor
۲
۰
Erbaaspor
Finished
۱۶:۰۰
  Faroe Islands Meistaradeildin
NSI Runavík
۰
۰
KI Klaksvík
inprogress
۱۷:۳۰
HB Torshavn
-
-
B68 Toftir
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
AB Argir
۰
۰
Skala IF
Finished
۱۷:۳۰
EB Streymur
۰
۰
07 Vestur Sorvagur
inprogress
۱۷:۳۰
B36 Torshavn
۰
۰
Víkingur Gota
inprogress
۱۷:۳۰
  Thailand Thai League 2
Uthai Thani FC
۲
۲
Nakhon Si United
Finished
۱۴:۳۰
Ranong United
۰
۰
Chiangmai United FC
Finished
۱۵:۳۰
Trat FC
۱
۰
MOF Customs United
Interrupted
۱۴:۰۰
Chainat FC Hornbill
۱
۰
Ayutthaya United FC
Finished
۱۵:۰۰
  Thailand Thai League 3
Chamchuri United FC
۰
۱
Samut Prakan F.C.
Finished
۱۲:۰۰
MH Khon Surat City
۲
۲
Mueang Kon D United
Finished
۱۲:۰۰
Samut Sakhon City FC
۱
۳
Prime Bangkok
Finished
۱۴:۳۰
  Denmark 3rd Division
VSK Arhus
۱
۰
Young Boys FD
Finished
۱۴:۳۰
Holstebro
۳
۰
Dalum
Finished
۱۴:۳۰
  El Salvador Primera Division
CD Atletico Marte
۲
۱
AD Isidro Metapan
Finished
۰۰:۳۰
CD Chalatenango
۰
۰
Jocoro FC
Finished
۰۱:۳۰
Santa Tecla FC
۱
۴
Once Deportivo de Ahuachapan
Finished
۰۴:۴۵
  Mexico Liga Premier Serie A
Mineros de Fresnillo
۱
۲
Chihuahua FC
Finished
۰۱:۳۰
Los Cabos United
۰
۰
Coras de Nayarit FC
Finished
۰۵:۳۰
Halcones de Zapopan
۲
۴
U.A. de Zacatecas
Finished
۰۰:۳۰
Mexicali FC
۰
۳
Tecos
Finished
۰۴:۳۰
  Panama LPF
Potros Del Este
۲
۰
CD Arabe Unido
Finished
۰۵:۰۰
Sporting San Miguelito
۱
۱
CD Plaza Amador
Finished
۰۲:۴۵
  Guatemala Primera Division
Zacapa Tellioz
۰
۰
Juventud Pinulteca FC
Finished
۰۵:۳۰
  Czech Republic 2. Liga
Slavia Prague B
۳
۱
Vyskov
Finished
۱۱:۴۵
SK Slovan Varnsdorf
۱
۱
FC Graffin Vlasim
inprogress
۱۷:۳۰
  Honduras Liga Nacional
CD Victoria
۰
۲
CD Olimpia Tegucigalpa
Finished
۰۴:۰۰
Motagua
۱
۲
Real Espana
Finished
۰۴:۳۰
CD Marathon
۵
۱
CD Honduras Progreso
Finished
۰۰:۴۵
  Kazakhstan Premier League
Tobol Kostanay
۳
۱
FC Shakhter Karagandy
Finished
۱۲:۳۰
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
۱
۲
Kairat Almaty
Finished
۱۲:۳۰
FK Akzhayik Uralsk
۳
۱
FK Aktobe
Finished
۱۴:۳۰
FC Turan
۲
۲
FC Astana
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 3
CD Guarnizo
۱
۱
Vimenor CF
Finished
۱۳:۱۵
CD Siete Villas
۲
۵
CD Cayon
Finished
۱۳:۱۵
Textil Escudo
۰
۰
CD Tropezon
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
UD Montijo
۰
۰
CD Estepona
Finished
۱۳:۳۰
Cerdanyola del Valles FC
۱
۴
Atletico Madrid B
Finished
۱۳:۳۰
U.D. Melilla
۳
۰
Socuellamos
Finished
۱۳:۰۰
CD Atletico Paso
۳
۰
CD Diocesano
Finished
۱۳:۳۰
Navalcarnero
۰
۰
Guadalajara
inprogress
۱۸:۳۰
CD Coria
-
-
Gimnastica Segoviana
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
CF Villanovense
-
-
Cacereno
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Primera Division RFEF, Group 1
Real Balompedica Linense
۱
۱
Celta de Vigo B
Finished
۱۳:۳۰
Ceuta
۱
۳
Algeciras CF
Finished
۱۳:۳۰
Alcorcon
۴
۱
Real Madrid B
Finished
۱۳:۳۰
Talavera
-
-
Cultural Leonesa
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Poland 1. Division
KS Ruch Chorzow
۲
۱
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۴:۱۰
Termalica BB Nieciecza
-
-
Podbeskidzie Bielsko-Biala
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
MKS Puszcza Niepolomice
۲
۰
Arka Gdynia
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Bologna U19
۰
۳
AC Milan U19
Finished
۱۲:۳۰
Fiorentina U19
۳
۰
Hellas Verona U19
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
Las Palmas B
۰
۱
UD San Fernando
Finished
۱۴:۳۰
Lanzarote
۲
۰
Marino
Finished
۱۵:۰۰
  Italy Serie D, Girone F
Trastevere Calcio ASD
۳
۲
Matese
Finished
۱۶:۳۰
Porto D'Ascoli
۲
۰
Alma Juventus Fano 1906
Finished
۱۶:۳۰
Calcio Chieti
۱
۱
Cynthialbalonga
Finished
۱۶:۳۰
SSD San Nicolo Notaresco
۰
۰
ASD Montegiorgio
inprogress
۱۶:۳۰
Tolentino
۱
۲
Vastogirardi
inprogress
۱۶:۳۰
  Hungary NB II
Gyirmot
۲
۳
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
۱۶:۳۰
Bekescsaba 1912 Elore SE
۰
۱
MTE 1904 Mosonmagyarovar
Finished
۱۶:۳۰
FC Ajka
۰
۰
BFC Siofok
inprogress
۱۸:۳۰
MTK Budapest
۰
۰
Csakvar TK
inprogress
۱۸:۳۰
Duna Aszfalt Tiszakecske
۰
۰
Soroksar SC
inprogress
۱۸:۳۰
Szentlorinc SE
۲
۰
Diosgyor VTK
Finished
۱۶:۳۰
Dorogi FC
۱
۳
Kozarmisleny SE
Finished
۱۶:۳۰
Pecsi MFC
۰
۰
Haladas
inprogress
۱۸:۳۰
Szeged-Csanad Grosics
۰
۰
Budafoki MTE-Ujbuda
inprogress
۱۸:۳۰
Kazincbarcika BSC
۰
۰
Gyori ETO FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
Arminia Hannover
۱
۱
HSC Hannover
Finished
۱۶:۳۰
Eintracht Celle
۲
۱
Heeslinger SC
Finished
۱۶:۳۰
U.L.M. Wolfsburg
۰
۱
FT Braunschweig
Finished
۱۶:۳۰
Blau-Weiss Papenburg
۱
۱
Ramlingen-Ehlershausen
Finished
۱۶:۳۰
  North Macedonia First League
FK Tikves Kavadarci
۲
۰
FK Skopje
Finished
۱۶:۳۰
Pobeda Prilep Junior
۱
۳
FK Shkendija 79
Finished
۱۶:۳۰
KF Shkupi Skopje
۰
۰
FK Sileks
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland Challenge League
FC Vaduz
۰
۲
FC Stade Lausanne Ouchy
Finished
۱۵:۴۵
AC Bellinzona
۰
۰
FC Schaffhausen
inprogress
۱۸:۰۰
  Montenegro First League
FK Buducnost Podgorica
۰
۱
Fk Iskra Danilovgrad
Finished
۱۶:۳۰
  Hungary NB I Women
Ferencvarosi TC (W)
۴
۰
Gyori ETO (W)
Finished
۱۶:۱۵
Astra Hungary (W)
۱
۱
MOL Fehervar FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 1. Division
Bryne FK
۰
۳
Skeid Oslo
Finished
۱۵:۳۰
Fredrikstad FK
۲
۱
Mjondalen IF
Finished
۱۵:۳۰
SK Brann Bergen
۵
۰
Stjordals Blink
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Primera A Women
Ferro Carril Oeste (W)
۰
۰
Estudiantes LP (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Solin
۱
۰
NK Rudes Zagreb
inprogress
۱۷:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 1
Arzua
۰
۰
UD Paiosaco
inprogress
۱۸:۳۰
Viveiro CF
۰
۱
RC Villalbes
Finished
۱۳:۳۰
Silva SD
۰
۰
UD Ourense
Finished
۱۳:۴۵
  Belgium First Division B
SK Beveren
۲
۰
Lierse SK
inprogress
۱۷:۳۰
  Poland III Liga, Group 4
ZKS Stal Stalowa Wola
-
-
NKP Podhale
inprogress
۱۷:۳۰
Cracovia Krakow II
۲
۳
Avia Swidnik
Finished
۱۴:۳۰
Ks Wiazownica
۲
۲
Korona Kielce II
Finished
۱۶:۳۰
Sokol Sieniawa
۲
۰
KSZO Ostrowiec
Finished
۱۶:۳۰
Wisla Sandomierz
۱
۲
MKS Podlasie Biala Podlaska
inprogress
۱۷:۰۰
  Norway 3. Division avd. 5
Orkla
۱
۲
Innstrandens IL
inprogress
۱۷:۴۵
Strindheim IL
۰
۰
Rana FK
inprogress
۱۸:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Panevezys
۰
۰
FK Suduva Marijampole
inprogress
۱۸:۲۵
  Norway Eliteserien
Ham-Kam
۰
۰
Jerv
inprogress
۱۸:۳۰
Sandefjord
۰
۰
Sarpsborg 08
inprogress
۱۸:۳۰
Aalesunds FK
۰
۰
Viking Stavanger
inprogress
۱۸:۳۰
FK Haugesund
۰
۰
Odds Ballklubb
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
CD Teruel
۰
۰
Hercules Alicante
inprogress
۱۸:۳۰
Ebro
۱
۲
UD Alzira
Finished
۱۳:۳۰
SCR Pena Deportiva
۱
۰
UE Olot
Finished
۱۳:۳۰
CE Manresa
۲
۱
Terrassa CF
Finished
۱۳:۳۰
AE Prat
۱
۰
RCD Mallorca B
Finished
۱۳:۳۰
SD Formentera
۰
۱
Lleida
Finished
۱۳:۳۰
  Iceland Urvalsdeild
Keflavik
۰
۰
IA Akranes
inprogress
۱۸:۳۰
KA Akureyri
۰
۰
KR Reykjavik
inprogress
۱۸:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 2
Orduspor 1967
-
-
Darica Genclerbirligi
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Ofspor
۰
۰
Kahramanmarasspor
Finished
۱۵:۰۰
Kirikkale Buyuk Anadoluspor
۱
۲
Ayvalikgucu Belediyespor
Finished
۱۵:۳۰
Karaman
۰
۰
Antalya Kestelspor
Finished
۱۵:۳۰
Kusadasispor
۴
۳
Ergene Velimese Spor
Finished
۱۶:۰۰
  Israel Ligat Ha'AL
Hapoel Bnei Sakhnin
-
-
Sektzia Nes Tziona
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Germany Bundesliga Women
SV Meppen (W)
۰
۲
TSG 1899 Hoffenheim (W)
Finished
۱۴:۳۱
Eintracht Frankfurt (W)
۳
۱
Werder Bremen (W)
Finished
۱۴:۳۱
MSV Duisburg (W)
۰
۲
FC Bayern Munchen (W)
inprogress
۱۷:۳۱
SC Freiburg (W)
۵
۰
SG Essen (W)
inprogress
۱۷:۳۱
  Estonia Meistriliiga
Paide Linnameeskond
۲
۰
JK Trans Narva
Finished
۱۵:۰۰
JK Nomme Kalju
۰
۰
FC Levadia Tallinn
inprogress
۱۷:۴۵
  Italy Serie A Women
Juventus FC (W)
۳
۰
ASD Pomigliano (W)
Finished
۱۴:۰۰
AS Roma (W)
۵
۰
Parma (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Denmark 1st Division
Koge
۰
۱
FC Fredericia
Finished
۱۴:۳۰
Naestved BK
۲
۰
Hillerod
Finished
۱۴:۳۰
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
FC Rotenberg
۱
۱
Dornbirner SV
Finished
۱۲:۳۰
RW Rankweil
۵
۲
IPA SC Gofis
Finished
۱۲:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Raufoss 2
۲
۰
Hodd IL II
Finished
۱۴:۳۰
Molde FK 2
۱
۰
Floro SK
Finished
۱۵:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Deportivo Walter Ferreti
۲
۱
Managua FC
Finished
۰۰:۳۰
Matagalpa FC
۲
۵
Juventus Managua FC
Finished
۰۰:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group A
CA Sarmiento de Resistencia
۱
۱
Central Norte
Finished
۰۳:۳۰
Juventud Unida Gualeguaychu
۰
۰
Gimnasia y Tiro
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Warners Bay FC (W)
۴
۲
Newcastle Olympic (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
Mlada Boleslav B
۰
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۱:۴۵
Hradec Kralove B
۰
۳
FC Kolin
Finished
۱۱:۴۵
FK Chlumec
۲
۰
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۱:۴۵
FK Teplice B
۱
۲
Jablonec B
Finished
۱۱:۳۰
SK Sokol Brozany
۱
۱
FK Pardubice B
inprogress
۱۷:۳۰
  Austria 2. Liga
Floridsdorfer AC
۲
۱
FC Blau-Weiss Linz
Finished
۱۲:۰۰
  Germany Bundesliga U19
Unterhaching U19
۲
۲
Karlsruher SC U19
Finished
۱۲:۳۰
Holstein Kiel U19
۰
۹
1 FC Union Berlin U19
Finished
۱۲:۳۰
Viktoria Koln U19
۳
۰
Rot Weiss Essen U19
Finished
۱۲:۳۰
TSV 1860 Munich U19
۳
۱
SV Eintracht Trier U19
Finished
۱۲:۳۰
Preussen Munster U19
۱
۴
FC Schalke 04 U19
Finished
۱۲:۳۰
SC Verl U19
۱
۱
Paderborn U19
Finished
۱۲:۳۰
MSV Duisburg U19
۳
۱
Borussia Monchengladbach U19
Finished
۱۲:۳۰
  Austria Landesliga
SV Strasswalchen
۱
۲
SK Adnet
Finished
۱۲:۳۰
ASK Klagenfurt
۳
۱
SK Maria Saal
Finished
۱۲:۰۰
SK Slovan Hac
۱
۲
Favoritner AC
Finished
۱۲:۰۰
SV Wienerberger
۰
۱
FC 1980 Wien
Finished
۱۴:۳۰
Wacker Innsbruck
۰
۳
FC Volders
Finished
۱۵:۳۰
SC Landskron
۱
۴
SVG Bleiburg
Finished
۱۵:۳۰
St. Michael Bleiburg
۱
۰
SV Donau Klagenfurt
inprogress
۱۷:۰۰
  Serbia U19 League
FK Brodarac U19
۷
۰
OFK Vrsac U19
Finished
۱۲:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Sevilla Atletico
۲
۳
Sanluqueno
Finished
۱۲:۳۰
Atletico Mancha Real CF
۰
۰
UCAM Murcia
Finished
۱۳:۳۰
CD Utera
۳
۱
Granada B
Finished
۱۳:۳۰
Mar Menor
۰
۲
Antequera
Finished
۱۳:۳۰
FC Cartagena II
۱
۰
CD El Ejido 2012
Finished
۱۳:۳۰
Juventud Torremolinos CF
۰
۰
Yeclano Deportivo
inprogress
۱۸:۱۵
Xerez Deportivo FC
-
-
Real Betis B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Velez CF
-
-
CD San Roque de Lepe
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Panama Liga Prom
Alianza Panama Reserves
۱
۴
Panama City FC
Finished
۰۰:۳۰
Colon C-3
۰
۳
Champions FC Academy
Finished
۰۰:۳۰
Tauro FC Reserves
۳
۰
San Martin FC
Finished
۰۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 2
Sporting Gijon B
۰
۱
Llanes
Finished
۱۳:۳۰
CD Covadonga
۱
۰
Valdesoto CF
Finished
۱۳:۳۰
CD Lealtad
۱
۰
Luarca CF
Finished
۱۳:۳۰
Condal CF
۱
۲
CD Tuilla
Finished
۱۳:۳۰
CD Praviano
۱
۰
CD Colunga
Finished
۱۳:۳۰
  Norway 1. Division Women
Grand Bodo (W)
۲
۱
Amazon Grimstad FK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Ovrevoll Hosle (W)
۰
۰
Fortuna Aalesund (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
Las Rozas CF
۰
۳
Ursaria
Finished
۱۳:۳۰
CF Trival Valderas Alcorcon
۳
۰
CD Mostoles
Finished
۱۳:۰۰
Getafe B
۱
۱
CF Pozuelo de Alarcon
Finished
۱۳:۰۰
Real Aranjuez
۰
۲
Cuc Villalba
Finished
۱۳:۰۰
Rayo Vallecano B
۱
۲
AD Torrejon CF
Finished
۱۳:۳۰
CF Fuenlabrada Promesas
۱
۰
CD Canillas
inprogress
۱۷:۳۰
CD Galapagar
۰
۰
Paracuellos Antamira
inprogress
۱۸:۰۰
  Poland Ekstraklasa
Miedz Legnica
۰
۲
Stal Mielec
Finished
۱۴:۰۰
Jagiellonia Bialystok SSA
۴
۱
SSA Korona Kolporter Kielce
Finished
۱۶:۳۰
Widzew Lodz
-
-
Rakow Czestochowa
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  England Championship
Stoke City FC
۰
۴
Watford FC
Finished
۱۴:۳۰
  Slovenia 2.SNL
ND Beltinci
۲
۲
Aluminij
Finished
۱۴:۳۰
Jadran Dekani
۰
۱
NK Rogaska
inprogress
۱۷:۰۰
NK Emmi Bistrica
۲
۰
NK Brinje Grosuplje
inprogress
۱۷:۰۰
NK Rudar Velenje
۰
۲
ND Triglav Kranj
inprogress
۱۷:۰۰
  Sweden Superettan
Utsiktens BK
۰
۲
Vasteras SK FK
Finished
۱۴:۳۰
Norrby IF
۰
۰
Skovde AIK
Finished
۱۶:۳۰
  Vietnam V-League 2
Ba Ria Vung Tau FC
۱
۱
Binh Phuoc
Finished
۱۴:۳۰
DAK Lak
۳
۱
Long An
Finished
۱۲:۰۰
TTBD Phu Dong
۱
۳
BHTS Quang Nam
Finished
۱۲:۳۰
Cong Anh Nhan Dan
۵
۱
XSKT Can Tho
Finished
۱۳:۰۰
Pho Hien
۳
۳
Sanna Khanh Hoa
Finished
۱۴:۳۰
  Zambia Super League
Buildcon FC
۰
۴
Nkwazi
Finished
۱۴:۳۰
Zesco United
۰
۰
Power Dynamos
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
CE Europa
۳
۰
FE Grama
Finished
۱۳:۳۰
CP San Cristobal
۲
۰
UE Castelldefels
Finished
۱۳:۳۰
CF Montanesa
۱
۱
UE Tona
Finished
۱۳:۳۰
Girona FC B
۴
۲
Vilafranca
Finished
۱۳:۳۰
CF Badalona B
۰
۰
UE Sants
inprogress
۱۸:۳۰
UE Vilassar de Mar
-
-
Pobla de Mafumet CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CE L'Hospitalet
-
-
CF Peralada
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
ASD Villa D'Alme
۲
۱
Sona Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Lumezzane
۳
۱
ASD Alcione
Finished
۱۶:۳۰
Citta di Varese
۰
۲
Ssd Real Calepina FC
Finished
۱۶:۳۰
GS Arconatese 1926
۵
۰
Breno
Finished
۱۶:۳۰
Ponte San Pietro
۱
۱
USD 1913 Seregno Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Franciacorta
۱
۲
Virtus Bergamo
Finished
۱۶:۳۰
Folgore Caratese
۰
۰
Usd Casatese
inprogress
۱۶:۳۰
Brusaporto
۲
۰
Calvina
Finished
۱۶:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Highlanders
۲
۳
FC Platinum
Finished
۱۶:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۲
۰
Sportivo Luqueno
Finished
۱۶:۳۰
Atletico Colegiales
۰
۱
Sportivo Trinidense
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone C
Legnago Salus
۰
۰
US Adriese
Finished
۱۶:۳۰
US Levico Terme
۲
۲
Montebelluna
Finished
۱۶:۳۰
Este
۲
۲
Torviscosa
Finished
۱۶:۳۰
Mestre
۲
۰
Virtus Bolzano
Finished
۱۶:۳۰
U.C. Montecchio Maggiore
۳
۲
ACD Campodarsego Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Cjarlins Muzane
۰
۱
Portogruaro
Finished
۱۶:۳۰
AC Dolomiti Bellunesi
۲
۴
ASD Cartigliano
Finished
۱۶:۳۰
Luparense
۰
۰
Clodiense
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Derthona FBC
۳
۰
Gozzano
Finished
۱۶:۳۰
Chisola
۳
۲
US Fezzanese
Finished
۱۶:۳۰
Pont Donnaz Hone Arnad Evancon
-
-
Ligorna 1922
inprogress
۱۶:۳۰
Asti
۱
۲
Sestri Levante
Finished
۱۶:۳۰
Pinerolo
۱
۳
AC Bra
Finished
۱۶:۳۰
Chieri 1955
۱
۰
Casale
Finished
۱۶:۳۰
Fossano Calcio
۰
۲
Vado
inprogress
۱۶:۳۰
Borgosesia
۳
۴
Sanremese
Finished
۱۶:۳۰
  San Marino Campionato
SP Tre Penne
۲
۱
SP Tre Fiori
Finished
۱۶:۳۰
SP Cailungo
۰
۳
SS San Giovanni
Finished
۱۶:۳۰
SC Faetano
۰
۳
Folgore / Falciano
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
SF Hamborn 07
۲
۰
Cronenberger SC
inprogress
۱۶:۳۰
VfB Homberg
۰
۲
SC St Tonis 11/20
Finished
۱۶:۳۰
Ratinger Spvg
۲
۱
MSV Düsseldorf
Finished
۱۶:۳۰
TSV Meerbusch
۱
۱
KFC Uerdingen 05
Finished
۱۶:۳۰
Schwarz Weiss Essen
۰
۰
Union Nettetal
inprogress
۱۶:۳۰
FC Kray
۳
۶
Sonsbeck
inprogress
۱۶:۳۰
Turu Dusseldorf 1880
۳
۲
TVD Velbert
inprogress
۱۷:۰۰
VfB 03 Hilden
۱
۰
Sportfreunde Baumberg
inprogress
۱۷:۰۰
  Norway Toppserien Women
Avaldsnes (W)
۵
۱
Tromso (W)
Finished
۱۶:۳۰
Stabaek IF (W)
۰
۱
SK Brann (W)
Finished
۱۶:۳۰
Asane Fotball (W)
۰
۰
Arna-Bjørnar (W)
Finished
۱۶:۳۰
Lillestrom LSK Kvinner (W)
۲
۳
Lyn Fotball (W)
Finished
۱۶:۳۰
Roa (W)
۲
۱
Kolbotn (W)
Finished
۱۶:۳۰
Valerenga (W)
۲
۰
Rosenborg BK (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Burundi Premier League
BS Dynamic
۰
۰
Bujumbura City
Finished
۱۶:۳۰
  Cyprus 2. Division
Achyronas Onisillos
۲
۰
PO Xylotympou 2006
Finished
۱۶:۳۰
Olympiada Lympion
۱
۲
Alki Oroklinis
Finished
۱۶:۳۰
  England National League - Northern Premier Division Women
Wolverhampton (W)
۱
۳
Burnley (W)
Finished
۱۶:۳۰
Fylde (W)
۲
۲
Stoke City (W)
Finished
۱۶:۳۰
Loughborough Lightning (W)
۰
۲
Boldmere St. Michaels (W)
Finished
۱۶:۳۰
West Bromwich Albion (W)
۱
۱
Brighouse Town (W)
Finished
۱۶:۳۰
Huddersfield Town (W)
۰
۰
Liverpool Feds LFC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone I
AS Acireale
۱
۲
FC Lamezia Terme
inprogress
۱۶:۳۰
Real Agro Aversa
۱
۱
ASD Cittanovese
inprogress
۱۶:۳۰
Santa Maria Cilento
۰
۳
Citta di Sant Agata
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone H
Lavello
۰
۰
ASD Nardo Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Casarano
۱
۱
ASG Nocerina 1910
inprogress
۱۶:۳۰
SS Cavese
۴
۰
FC Matera
Finished
۱۶:۳۰
FC Francavilla
۱
۰
Team Altamura
inprogress
۱۶:۳۰
Molfetta
۲
۲
Citta di Fasano
inprogress
۱۷:۰۰
Martina Calcio 1947
۰
۲
Brindisi
inprogress
۱۷:۰۰
  Jordan Jordan 1st Division
Sama Al Sarhan
۳
۲
Al Yarmouk
Finished
۱۶:۳۰
Al Hashemeya
۱
۱
Al-Baqa'a
inprogress
۱۶:۳۰
  Mozambique Mocambola
Clube Ferroviário de Maputo
۰
۰
Incomati
Finished
۱۶:۳۰
  Slovakia 3. Liga East
MFK Snina
۲
۳
TJ Tatran Oravske Vesele
Finished
۱۶:۳۰
FK Slovan Galanta
۴
۰
FK Podkonice
Finished
۱۶:۳۰
MSK Tesla Stropkov
۲
۰
FC Rimavska Sobota
Finished
۱۶:۳۰
  Lebanon Premier League
Tadamon Sour
۵
۲
Al Akhaa Al Ahli
Finished
۱۶:۰۰
Salam Zgharta
۱
۲
Al Ahed
Finished
۱۶:۰۰
  Italy Serie D, Girone D
Salsomaggiore
۱
۱
AC Prato
Finished
۱۶:۳۰
Fanfulla Cavenago
۳
۰
Sammaurese
Finished
۱۶:۳۰
Correggese
۳
۱
Scandicci
Finished
۱۶:۳۰
Athletic Carpi
۲
۰
Bagnolese
inprogress
۱۶:۳۰
Mezzolara
۰
۰
Lentigione Calcio
Interrupted
۱۶:۳۰
AC Forli
۰
۱
US Corticella
Finished
۱۶:۳۰
Giana Erminio
۶
۱
Sant'Angelo
Finished
۱۶:۳۰
AC Pistoiese
۰
۰
Real Forte Querceta
Finished
۱۶:۳۰
Crema 1908
۱
۲
Ravenna Calcio
Finished
۱۶:۳۰
United Riccione
۲
۴
Aglianese
Finished
۱۶:۳۰
  Lithuania A Lyga Women
FK Banga Gargzdai (W)
۱
۱
FK Saned (W)
Finished
۱۵:۳۰
FK Vilnius (W)
۴
۱
FC Hegelmann (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Regionalliga North
Eintracht Norderstedt
۰
۰
SV Werder Bremen II
Finished
۱۵:۳۰
Bremer SV
۳
۲
KSV Holstein Kiel II
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
Arameiska-Syrianska
۱
۳
Karlbergs BK
Finished
۱۵:۳۰
Varmbols FC
۰
۰
Trosa Vagnharad SK
inprogress
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Eichede
۱
۱
Heider SV
Finished
۱۵:۳۰
VfB Lubeck II
۰
۱
SV Gw Siebenbaumen
Finished
۱۶:۰۰
Eckernforder SV
۱
۲
TSB Flensburg
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Sandvikens AIK FK
۲
۱
Ragsveds
Finished
۱۵:۳۰
FC Jarfalla
۲
۰
IFK Österåker FK
inprogress
۱۶:۳۰
  Denmark Danmarksserien, Group 3
Ringkoebing IF
۴
۲
B 1913
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
1. FSV Mainz 05 II
۱
۲
SGV Freiberg
Finished
۱۵:۳۰
  Greece Cup
Vironas Kavalas
۰
۵
Panachaiki
Finished
۱۶:۳۰
GS Apollon Smyrnis
۰
۲
FC Kifisia
Finished
۱۶:۳۰
  Iran 2nd Division
Shohada Razakan
۲
۰
Shohada Babolsar
Finished
۱۶:۰۰
  Romania Liga III, Seria 6
CSM Alexandria
۷
۱
CSM Cetatea Turnu Măgurele
Finished
۱۵:۳۰
  Bhutan Premier League
Transport United FC
۰
۲
Paro FC
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Torslanda IK
۰
۱
Eskilsminne IF
Finished
۱۵:۳۰
  Netherlands Derde Divisie
ADO '20
۲
۱
Baronie
Finished
۱۵:۳۰
Voetbalvereniging Uitspanning Na Arbeid
۱
۱
Haaksbergse Sport Club 1921
Finished
۱۶:۰۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
St. Gallen II
۳
۲
SC Bruhl St. Gallen
Finished
۱۶:۰۰
FC Biel-Bienne
۱
۱
Breitenrain
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
Ghivizzano Borgoamozzano
۰
۰
Livorno
inprogress
۱۶:۰۰
Virtus Flaminia
۰
۱
AC Arezzo
inprogress
۱۶:۳۰
ASD Seravezza Calcio
۰
۰
Montespaccato
Finished
۱۶:۳۰
US Gavorrano
۲
۱
Poggibonsi
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
Casertana
۱
۰
COS Sarrabus Ogliastra
Finished
۱۶:۰۰
Vis Artena
۱
۱
SS Cassino
Finished
۱۶:۳۰
Sorrento SC
۲
۱
Tivoli Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Portici 1906
۲
۳
ASD Ilvamaddalena 1903
Finished
۱۶:۳۰
USD Palmese 1914
۰
۰
FC Aprilia
Finished
۱۶:۳۰
  France Championnat National U19 Group A
USL Dunkerque U19
۲
۱
Le Havre AC U19
Finished
۱۶:۳۰
Montfermeil U19
۳
۱
US Orleans U19
Finished
۱۶:۳۰
Valenciennes FC U19
۰
۰
Lille OSC U19
Finished
۱۶:۳۰
  United Arab Emirates UAE U21 League
Al Wasl Dubai U21
۰
۲
Al Nasr U21
inprogress
۱۶:۴۵
  Germany Oberliga Bremen
Union 60 Bremen
۲
۱
KSV Vatan Sport Bremen
Finished
۱۶:۳۰
Leher Bremerhaven
۴
۱
TuS Komet Arsten
inprogress
۱۷:۰۰
  Kuwait Premier League
Al-Naser
۰
۰
Al-Qadsiya
inprogress
۱۸:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 3
FC Kosova
۰
۱
AC Taverne
inprogress
۱۷:۳۰
  England Isthmian League Premier
Kingstonian FC
۱
۱
Potters Bar Town FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Austria Regionalliga Middle
WAC Amateure Sankt Andre II
۲
۱
LASK Linz II
inprogress
۱۷:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Falkenbergs FF
۰
۰
Qviding FIF
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
Binissalem
۰
۰
SD Portmany
inprogress
۱۸:۰۰
CF Soller
۰
۰
CF Platges de Calvia
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Cameroon Cameroon Cup
Bamboutos
۰
۰
Cotonsport de Garoua
inprogress
۱۸:۰۰
  Latvia LMT Virsliga
BFC Daugava Daugavpils
۰
۰
Valmieras FK
inprogress
۱۸:۳۰
  Gibraltar National League
College 1975
۰
۰
Europa Point FC
inprogress
۱۷:۳۰
  Algeria Division 1
Paradou AC
۰
۰
USM Khenchela
inprogress
۱۸:۳۰
AB Chelghoum Laid
۰
۰
JS Kabylie
inprogress
۱۸:۳۰
  Morocco Botola Pro
Fath Union Sportive Rabat
۰
۰
Maghreb de Fes
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland SWPL Cup Women
Kilmarnock (W)
۰
۰
Gartcairn (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Poland II Liga
Polonia Warszawa
-
-
GKS Jastrzebie
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Morocco Botola 2
Widad Temara
-
-
Stade Marocain
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
Barakaldo
-
-
CD Basconia
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Mjolby AI FF
۴
۲
Grebbestads IF
Finished
۱۵:۳۰
Saffle FF
۲
۲
Yxhults IK
Finished
۱۵:۳۰
Angered BK
۴
۰
Vanersborgs FK
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Torneo Federal A, Group B
Atletico Camioneros
۰
۲
CD Argentino Monte Maiz
inprogress
۱۷:۳۰
  Mexico U20 Championship
Leon U20
۱
۰
Tijuana U20
inprogress
۱۷:۳۰
  Ireland U19 League
Cork City U19
۰
۲
Saint Patrick's Athletic U19
Finished
۱۶:۳۰
Derry City U19
۰
۱
Longford Town U19
inprogress
۱۶:۳۰
Treaty United U19
۰
۱
Kerry League U19
inprogress
۱۷:۳۰
  Belgium First Amateur Division
KVK Tienen
۰
۴
Patro Eisden
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
Rielasingen-Arlen
۴
۲
SG Sonnenhof Grossaspach
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 2. Division
Thisted FC
۳
۰
Hellerup IK
Finished
۱۶:۳۰
  England Premier League 2 Division 1
Wolverhampton U21
۱
۳
Manchester City U21
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium Second Amateur Division VFV B
SK Pepingen-Halle
۳
۰
Heur Tongeren
Finished
۱۶:۳۰
  England National League - Southern Premier Division Women
London Bees (W)
۱
۴
Cheltenham Town (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Ipswich Town (W)
۳
۰
Crawley Wasps (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
Police FC
۰
۲
Gasogi Utd
Finished
۱۶:۳۰
Rutsiro FC
۱
۲
AS Kigali
Finished
۱۶:۳۰
Rwamagana City
۲
۳
AP Rwandaise FC
Finished
۱۶:۳۰
Musanze FC
۲
۱
Espoir FC
Finished
۱۶:۳۰
  Ireland National League Women
Sligo Rovers (W)
۱
۱
Treaty United FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Ykkonen
EIF Ekenas
۱
۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
inprogress
۱۷:۳۰
Mikkelin Palloilijat MP
۴
۰
Pepo Lappeenranta
inprogress
۱۷:۳۰
  Oman Professional League
Oman Club
۰
۲
Sur SC
inprogress
۱۶:۴۰
  United Arab Emirates Division 1
Al Thaid
۱
۱
Al Hamriyah
inprogress
۱۶:۴۵
Masfut
۱
۰
Masafi
inprogress
۱۶:۴۵
Al Arabi Umm Al Quwain
۱
۰
Al Taawon FC
inprogress
۱۶:۵۰
  Germany Oberliga Mittelrhein
TuS BW Konigsdorf
۲
۳
Siegburger SV 04
inprogress
۱۷:۰۰
  Indonesia Liga 1
PSIS Semarang
۰
۰
Bhayangkara Surabaya United
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Montenegro 2. CFL
FK Grbalj Radanovici
۱
۰
Mladost DG
inprogress
۱۷:۰۰
  South Africa MTN Cup 8
Kaizer Chiefs
۱
۱
Amazulu FC
inprogress
۱۷:۰۰
  Iran Persian Gulf Pro League
Perspolis Teheran
۰
۰
Tractor Sazi FC
inprogress
۱۷:۳۰
Sanat Naft
-
-
Mes Rafsanjan
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Norway 2. Division Group 2
Træff
۳
۰
Eidsvold TF
Finished
۱۵:۳۰
Brattvag
۱
۰
Asker Fotball
inprogress
۱۸:۰۰
Ullensaker Kisa IL
-
-
IL Hodd Ulsteinvik
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  United States USL League One
North Carolina
۱
۱
Union Omaha
Finished
۰۲:۳۰
Greenville Triumph SC
۲
۲
FC Tucson
Finished
۰۲:۳۰
Chattanooga Red Wolves
۳
۱
Charlotte Independence
Finished
۰۳:۰۰
Central Valley Fuego
۰
۱
Northern Colorado Hailstorm FC
Finished
۰۶:۰۰
  Austria Regionalliga East
USV Scheiblingkirchen
۲
۱
ASV Siegendorf
Finished
۱۵:۳۰
  Greece U19 Super League
PAOK Salonika U19
۲
۱
Panathinaikos U19
Finished
۱۲:۳۰
Volos NPS U19
۳
۳
Aris Thessaloniki U19
Finished
۱۶:۰۰
  France Championnat National U19 Group D
AS Monaco FC U19
۳
۳
AS Saint-Etienne U19
Finished
۱۲:۳۰
Bastia SC U19
۱
۵
Toulouse FC U19
Finished
۱۲:۳۰
US Colomiers U19
-
-
OGC Nice U19
Finished
۱۲:۳۰
AS Cannes U19
۲
۴
SC Air Bel U19
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Bundesliga Women
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
۲
۱
First Vienna FC 1894 (W)
Finished
۱۲:۳۰
  France Championnat National U19 Group C
Angers U19
۲
۱
FC Brest U19
Finished
۱۲:۳۰
USSA Vertou U19
۲
۳
Stade Lavallois Mayenne FC U19
Finished
۱۶:۳۰
Chamois Niortais FC U19
۰
۲
Stade Rennais U19
Finished
۱۶:۳۰
  Romania U19 League
ACS ACB Ineu U19
۴
۱
LPS Cluj-Napoca U19
Finished
۱۲:۳۰
  Andorra 1a Divisio
Inter Club d'Escaldes
۱
۱
UE Sant Julià
Finished
۱۲:۳۰
UE Engordany
۱
۰
Penya Encarnada
Finished
۱۵:۰۰
UE Santa Coloma
۰
۰
FC Ordino
inprogress
۱۷:۳۰
  Hungary NB III
Puskas Academy II
۴
۱
Mori SE
Finished
۱۲:۳۰
Gyori ETO FC II
۱
۱
Veszprem FC
Finished
۱۲:۳۰
Debreceni VSC II
۱
۱
Fuzesgyarmati SK
Finished
۱۲:۳۰
Tiszafuredi
۱
۰
Kisvarda II
Finished
۱۶:۳۰
Budaorsi SC
-
-
Komarom VSE
inprogress
۱۶:۳۰
Senyo Carnifex FC
۲
۳
Tiszaujvaros
Finished
۱۶:۳۰
  Russia FNL 2, Group 4
Torpedo Miass
۰
۲
FC Chelyabinsk
Finished
۱۲:۳۰
Amkar
۱
۰
NoSta Novotroitsk
Finished
۱۳:۳۰
Novosibirsk FK
۱
۱
Gazovik 2 Orenburg
Finished
۱۳:۳۰
Irtysh Omsk
۲
۱
Dinamo Barnaul
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
UCAM Murcia CF B
۰
۱
Real Murcia B
Finished
۱۲:۰۰
Racing Murcia
۳
۱
Deportiva Minera
Finished
۱۲:۳۰
UD Caravaca
۰
۰
CD Cieza
inprogress
۱۸:۳۰
  Malta Challenge League
Mqabba FC
۱
۲
Sliema Wanderers FC
Finished
۱۲:۳۰
Melita FC
۶
۲
St Andrews FC
Finished
۱۶:۳۰
Swieqi United FC
۱
۱
Fgura United FC
Finished
۱۶:۳۰
San Gwann FC
-
-
Vittoriosa Stars
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Naxxar Lions FC
-
-
Qrendi FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Austria Regionalliga West - Tirol
WSG Wattens Swarovski Tirol II
۷
۰
Worgl SV
Finished
۱۲:۳۰
Telfs
۰
۱
SC Kundl
inprogress
۱۷:۳۰
  Myanmar National League
Yangon United
۱۰
۰
Rakhine United
Finished
۱۲:۳۰
  France Championnat National U19 Group B
Clermont Foot Auvergne U19
۳
۰
US Torcy U19
Finished
۱۲:۳۰
AJ Auxerre U19
۱
۰
Bourg-en-Bresse Peronnas U19
Finished
۱۴:۳۰
Nancy U19
۲
۰
Paris FC U19
Finished
۱۶:۳۰
Dijon Asptt U19
۱
۳
Metz U19
Finished
۱۶:۳۰
Olympique Lyonnais U19
۲
۰
Strasbourg U19
Finished
۱۶:۳۰
  Finland U20 League
TamFu U20
۲
۵
TPV U20
Finished
۱۲:۳۰
TPS U20
۲
۲
GrIFK U20
Finished
۱۴:۵۰
  Belarus Reserve League
Dinamo Minsk Reserves
۲
۰
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Finished
۱۲:۳۰
BATE Borisov Reserves
۲
۱
Torpedo Zhodino Reserves
Finished
۱۴:۳۰
  Estonia Esiliiga
FC Flora Tallinn II
۸
۰
Ida-Virumaa FC Alliance
Finished
۱۳:۰۰
  Germany 2. Bundesliga Women
VfL Wolfsburg II (W)
۱
۰
Bayern Munich II (W)
Finished
۱۲:۳۰
SC Freiburg II (W)
۱
۰
Carl Zeiss Jena (W)
Finished
۱۲:۳۰
FSV Gutersloh (W)
۲
۰
Turbine Potsdam II (W)
Finished
۱۲:۳۰
RB Leipzig (W)
۱۰
۲
FC Koln II (W)
Finished
۱۲:۳۰
SC Sand (W)
۱
۱
1. FC Nurnberg (W)
Finished
۱۵:۳۰
TSG 1899 Hoffenheim II (W)
۲
۳
SG 99 Andernach (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Slovakia 2. Liga
FK Samorin
۰
۰
MSK Zilina B
Finished
۱۲:۰۰
  Estonia Esiliiga B
Tartu JK Tammeka II
۱
۱
Tallinna JK Legion II
Finished
۱۳:۰۰
JK Tallinna Kalev II
۲
۲
Tartu JK Welco
Finished
۱۳:۰۰
  United States NISA
Maryland Bobcats
۱
۰
ASC San Diego
Finished
۰۲:۳۰
  Chile Segunda Division
San Marcos
۲
۱
Deportes Valdivia
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 8
Bombarderos de Tecamac FC
۰
۱
Halcones Negros FC
Finished
۰۰:۳۰
  Costa Rica Liga de Ascenso Apertura gr. B
CS Uruguay de Coronado
۲
۲
Santa Ana
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 1
Progreso FC
۲
۰
CD Pioneros de Cancun II
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga TDP, Group 10
Titanes de Queretaro
۱
۱
Celaya
Finished
۰۰:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Moca FC
۱
۱
Cibao FC
Finished
۰۱:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Maitland
۰
۱
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۶:۳۰
  Slovakia 3. Liga West
TJ Jednota Banova
۶
۰
SK Vrakuna Bratislava
Finished
۱۲:۰۰
TJ Kovo Belusa
۲
۲
RSC Hamsik Academy
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Tuggeranong Utd
۲
۱
Brindabella Blues FC
Finished
۰۷:۰۰
  Russia FNL 2, Group 3
Sakhalin Sakhalinsk
۱
۰
FK Kvant Obninsk
Finished
۰۷:۳۰
Strogino Moscow
۱
۰
Metallurg Lipetsk
Finished
۱۳:۳۰
FC Balashikha
۲
۱
Dynamo Vladivostok
Finished
۱۳:۳۰
FK Sokol Saratov
۱
۰
Zenit Penza
Finished
۱۴:۳۰
FC Salyut Belgorod
۶
۱
FK Kaluga
Finished
۱۵:۳۰
Saturn Ramenskoye
۰
۱
SKA Khabarovsk II
Finished
۱۵:۳۰
Peresvet Podolsk
۰
۲
Rodina-2
Finished
۱۶:۳۰
FC Ryazan
۲
۰
FK Dinamo Bryansk
Finished
۱۶:۳۰
Znamya Noginsk
۰
۰
Khimki II
inprogress
۱۸:۳۰
  Mongolia Premier League
Khaan Khuns Erchim
۷
۱
Khangarid Klub
Finished
۰۸:۳۰
Tuv Buganuud
۱
۲
Deren
Finished
۱۱:۳۰
FC Selenge Press Falcons
۱
۲
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۴:۳۰
  South Africa Diski Challenge
Maritzburg United Reserves
۰
۳
Cape Town City FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Supersport United Reserves
۳
۲
TS Galaxy FC (Reserves)
Finished
۱۱:۳۰
Moroka Swallows Reserves
۰
۲
Orlando Pirates Reserves
Finished
۱۴:۰۰
  Czech Republic 4. Liga
Slovan Liberec B
۵
۰
Hlinsko
Finished
۱۱:۴۵
MFK Havirov
۲
۲
Novy Jicin
Finished
۱۱:۴۵
Sokol Tasovice
۴
۰
FSC Stara Rise
Finished
۱۶:۳۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
Banik Ostrava B
۳
۱
Frydek Mistek
Finished
۱۱:۴۵
Znojmo
۱
۵
FC Hlucin
Finished
۱۱:۴۵
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
Bohemians 1905 B
۴
۱
FK Banik Sokolov
Finished
۱۱:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 6
Athletic Club Torrellano
۰
۰
CF Elche Ilicitano
Finished
۱۳:۰۰
Villarreal CF C
۴
۰
Castellon B
Finished
۱۳:۳۰
CF Gandia
۰
۱
Levante B
Finished
۱۳:۳۰
Silla CF
۰
۰
CD Acero
inprogress
۱۸:۳۰
Hercules II
۰
۰
Rayo Ibense
inprogress
۱۸:۳۰
Orihuela
-
-
CD Roda
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Torrent CF
-
-
Jove Espanol
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 18
Illescas
۱
۱
Cd Tarancon
Finished
۱۳:۰۰
  Azerbaijan Premier League
Shamakhi FK
۰
۱
Sabah
Finished
۱۵:۰۰
FK Sumgayit
۰
۰
Kapaz
inprogress
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
FSV Budissa Bautzen
۰
۱
Bischofswerdaer FV
Finished
۱۴:۳۰
  France Division 1 Women
Le Havre (W)
۲
۲
Paris Saint Germain (W)
Finished
۱۴:۱۵
  Republic of Kosovo Superliga
FC Prishtina
۰
۰
KF Trepca 89 Mitrovice
Finished
۱۴:۳۰
KF Ballkani
۲
۰
KF Gjilani
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Primera Nacional Women
Salamanca (W)
۰
۴
CFF Olympia Las Rozas (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Armenia Premier League
FC Van Charencavan
۲
۲
FC Noah Artsakh
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Hamburg
FC Tuerkiye
۲
۲
Buchholz
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden Damallsvenskan
Vittsjo GIK (W)
۵
۰
Umea IK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Brommapojkarna (W)
۲
۳
IFK Kalmar (W)
Finished
۱۴:۳۰
KIF Orebro (W)
۲
۴
Rosengard (W)
Finished
۱۶:۳۰
Eskilstuna United (W)
۱
۱
Kristianstads DFF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Linkopings FC (W)
۱
۵
BK Hacken (W)
Finished
۱۶:۳۰
Djurgardens IF FF (W)
۴
۲
AIK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Pitea IF (W)
۱
۱
Hammarby IF DFF (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
IF Karlstad
۱
۰
TEAM TG FF
Finished
۱۴:۳۰
Vasalunds/Essinge IF
۳
۲
Pitea IF
inprogress
۱۷:۳۰
  Turkey 1. Lig
Bandirmaspor
۰
۰
Samsunspor
Finished
۱۴:۰۰
Manisa Futbol Kulubu
۳
۲
Adanaspor FK
Finished
۱۴:۰۰
Boluspor
۰
۰
Tuzlaspor
Finished
۱۶:۳۰
Altinordu SK
-
-
Keciorengucu Ankara
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
Berlin Ankaraspor 07
۴
۰
VSG Altglienicke
Finished
۱۴:۳۰
ZFC Meuselwitz
۳
۱
Luckenwalde
Finished
۱۵:۰۰
  France Division 2 Women
Strasbourg (W)
۳
۱
Le Mans (W)
Finished
۱۴:۳۰
OGC Nice (W)
۲
۱
Grenoble Foot 38 (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Uganda Premier League
Villa SC
۲
۰
Gadaffi
Finished
۱۴:۳۰
  Finland Kolmonen
SIF
۲
۴
FC Kiisto
Finished
۱۴:۳۰
JaPS II
۰
۱
FC Kuusysi Lahti Akatemia
Finished
۱۵:۳۰
PuiU Helsinki
۲
۳
Ponnistajat
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Elazigspor
۲
۱
Catalcaspor
Finished
۱۵:۰۰
Karakopru Belediyespor
۳
۰
Eskisehirspor K
Finished
۱۵:۰۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
۱
۰
Yomraspor
Finished
۱۵:۳۰
Hacettepe 1945 SK
۲
۱
Karsiyaka SK
Finished
۱۵:۳۰
Nevsehir Belediyespor
۱
۳
Agri 1970 Spor
Finished
۱۵:۳۰
Derince Belediyespor
۱
۱
Amasyaspor 1968 FK
Finished
۱۶:۰۰
Kutahyaspor
۰
۰
Yeni Orduspor
Finished
۱۶:۰۰
Sile Yildizspor
۰
۰
1954 Kelkit Belediyespor
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Oberliga NOFV Nord
TSG Neustrelitz
۴
۱
FC Mecklenburg Schwerin
Finished
۱۵:۰۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
۲
۵
FC Hansa Rostock II
Finished
۱۵:۳۰
FSV Union Furstenwalde
۱
۱
Charlottenburger FC Hertha 06
Finished
۱۵:۳۰
MSV Pampow
۰
۱
RSV Eintracht 1949
Finished
۱۶:۳۰
  Russia FNL 2, Group 2
Zvezda Sankt-Peterburg
۱
۱
Zorkiy Krasnogorsk
Finished
۱۵:۰۰
Electron Velikiy Novgorod
۱
۱
FK Yenisey Krasnoyarsk II
Finished
۱۵:۳۰
Baltika-2
۰
۱
FK Leningradets
Finished
۱۵:۳۰
Dinamo Saint-Petersburg
۱
۱
Zenit St Petersburg II
Finished
۱۶:۳۰
Murom
۱
۰
Spartak Kostroma
inprogress
۱۷:۳۰
  Denmark 2nd Division Women
FC Thy - ThistedQ II (W)
۰
۲
ASA Aarhus (W)
Finished
۱۴:۰۰
  Netherlands Eredivisie Women
PSV Eindhoven (W)
۱
۱
ADO Den Haag (W)
Finished
۱۳:۴۵
Ajax Amsterdam (W)
۷
۰
SC Heerenveen (W)
Finished
۱۳:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 14
CF Trujillo
۲
۰
CD Azuaga
Finished
۱۳:۳۰
Calamonte
۲
۰
SP Villafranca
Finished
۱۳:۳۰
CD Miajadas
-
-
Olivenza
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Arroyo
-
-
AD Llerenense
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Belarus Premier League
Arsenal Dzyarzhynsk
۱
۱
Neman Grodno
Finished
۱۳:۳۰
FC Minsk
۰
۰
Energetik-BGU
Finished
۱۵:۳۰
Slavia Mozyr
۰
۰
FC Isloch Minsk Raion
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Cordoba B
۲
۰
CD Gerena
Finished
۱۳:۳۰
Xerez CD
۰
۰
CD Pozoblanco
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
Atletico Tordesillas
۲
۱
CD Mirandes B
Finished
۱۳:۳۰
Arandina CF
۰
۰
SD Almazan
inprogress
۱۸:۳۰
CD Becerril
۰
۰
CA Bembibre
inprogress
۱۸:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
Pelikan Lowicz
۰
۰
Jagiellonia Bialystok II
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Berceo
۱
۱
Oyonesa
Finished
۱۳:۳۰
Pena Balmaiso CF
۲
۰
Varea
Finished
۱۳:۳۰
Agoncillo
۰
۰
Casalarreina CF
inprogress
۱۸:۱۵
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Malaga U19
۲
۰
Algeciras CF U19
Finished
۱۳:۳۰
RC Recreativo Huelva U19
۱
۱
CD Vazquez Cultural U19
Finished
۱۳:۴۵
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Real Sociedad C
۱
۲
SD Gernika Club
Finished
۱۳:۳۰
CD Brea
۰
۰
Mutilvera
inprogress
۱۸:۰۰
Izarra
۰
۰
Alfaro
inprogress
۱۸:۳۰
Sociedad Deportivo Tarazona
۰
۰
Utebo
inprogress
۱۸:۳۰
Sestao River Club
-
-
Arenas Club de Getxo
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
CD Tudelano
-
-
UD Logrones B
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Poland Central Youth League
Escola Varsovia U19
۱
۲
Lechia Gdansk U19
Finished
۱۳:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Fc Thy-Thisted (W)
۱
۱
Kolding IF (W)
Finished
۱۳:۳۰
Koge (W)
۱
۰
Sundby (W)
inprogress
۱۷:۳۰
Fortuna Hjorring (W)
۰
۰
Brondby (W)
inprogress
۱۸:۱۵
  Spain Tercera Division - Grp. 17
Huesca B
۰
۱
CF Epila
Finished
۱۳:۳۰
CF Illueca
-
-
CF Calamocha
inprogress
۱۸:۳۰
  Belarus 1. Division
Naftan Novopolotsk
۲
۳
Dnepr Rogachev
Finished
۱۳:۳۰
Shakhtyor Petrikov
۶
۰
FC Molodechno
Finished
۱۵:۳۰
Volna Pinsk
۱
۰
FC Baranovichi
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Polvorin FC
۲
۳
SD Rayo Cantabria
Finished
۱۳:۳۰
CD Arenteiro
۱
۱
Real Aviles CF
Finished
۱۳:۳۰
Gimnastic Torrelavega
۰
۰
CF Cristo Atletico
inprogress
۱۸:۳۰
Union Popular Langreo
۰
۰
Burgos Promesas
inprogress
۱۸:۳۰
Bergantinos CF
۰
۰
Real Valladolid B
inprogress
۱۸:۳۰
Guijuelo
۱
۰
Marino de Luanco
inprogress
۱۸:۳۰
Coruxo CF
۱
۰
CD Laredo
inprogress
۱۸:۳۰
Zamora
-
-
SD Compostela
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Spain Primera Division Women
Levante UD (W)
۲
۱
Atletico Madrid (W)
Finished
۱۳:۳۰
Levante Las Planas (W)
۳
۱
Alhama CF (W)
Finished
۱۳:۳۰
Sevilla FC (W)
۱
۰
Real Sociedad (W)
inprogress
۱۷:۳۰
  Ethiopia Premier League
Wolaita Dicha FC
۰
۰
Ethiopia Bunna
Finished
۱۳:۳۰
Hawassa Kenema SC
۱
۲
Legetafo Legedadi
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Funnefoss/Vormsund
۲
۰
Skjervoy
Finished
۱۳:۳۰
Mjølner
۵
۱
Lillestrom 2
Finished
۱۶:۰۰
Harstad IL
۵
۱
Skjetten
Finished
۱۶:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Gornik Zabrze II
۲
۰
GKS Pniowek Pawlowice Slaskie
Finished
۱۳:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Academia Anzoategui
۰
۰
Deportivo Petare
inprogress
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید